OBEZITA - jak to řeší diety a jak to řešíme my v Systému pro zdraví

15.01.2017

Chystáte se shodit nadbytečné kilogramy? Hledáte "zázračnou dietou"? Nejenže pravděpodobně nic s takovou dietou nezhubnete, ale navíc si můžete nevratně poškodit to nejcennější co máte.

Vaše zdraví.

Říká se, že každý člověk ve svém životě se snažil shodil nějaké to kilo. Ať už je to žena po mateřské dovolené nebo pracovně vytížený muž. Pod slovem "dieta" si většina z nás vybaví nějaký specifický způsob stravování, přísný rozpis toho, co se smí jíst. Ten je často založený na jedné potravině nebo na jednostranném přístupu. Tyto diety mohou být rizikové, často nevyvážené. Nepřinášejí našemu tělu dostatek živin, železa, vápníku, nenasycených mastných kyselin a dalších životně důležitých prvků.

Pokud jde o dietu ještě spojenou s farmakologickými přípravky potlačujícími chuť k jídlu (tzv. anorektika) - tak z vědecké literatury je známo, že účinkují výhradně v době jejich aplikace. Navíc mají nepříznivé vedlejší účinky a mohou být návykové.

Inovativní přístup poradenství Revoluč hubnutí

Přestaňte se trápit nesmyslnými dietami a pojďte s námi zhubnout trvale, s radostí a zábavou !

Program Revoluční Hubnutí s Odkyselením Organizmu zahrnuje vstupní diagnostiku složení vašeho těla včetně vnitřních tuků, bazálního metabolizmu, rovnováhy kyselin a zásad, bohatou a vyváženou stravu, správný pitný režim, přiměřenou pohybovou aktivitu. Náš specialista vám zhodnotí naměřené výsledky, poradí vám, jak správně postupovat a připraví vám program na míru.

Mám radost, že jste došli až sem. To samo o sobě znamená, že jste na úspěšném startu.

Začněte ještě dnes a přidejte se k úspěšným klientům i Vy !

Začněte metodou, která má měřitelné výsledky a trvalou podporu lékařů !

MUDr. Otto Horák