Úspěchy metody Systém pro zdraví přichází ze zahraničí

23.02.2018

Rád bych se s vámi podělil o novou zkušenost s metodou Systém pro zdraví.

Tu jsem získal při setkání se SPECIALISTKOU NA INTERNÍ MEDICÍNU, MUDr. Kateřinou Nowak.

V lednu 2018 proběhla série školení metody Systém pro zdraví, kterých jsem se osobně účastnil a na jednom z těchto školení v zahraničí jsem potkal polskou lékařku, která s metodou Systém pro zdraví pracuje 2 roky.

A právě pohled internisty a zkušenosti paní doktorky z praxe - mě velmi zajímaly.

S radostí vám předkládám zkušenosti.

Její specializace jsou především léčba cukrovky, vysokého krevního tlaku, poruch metabolizmu tuků a autoimunitních onemocnění - jako jsou štítná žláza, Crohnova choroba, ulcerózní kolitida.

Jak sama uvádí, přínos metody vidí především v tom, že vede k efektivnímu pročištění organizmu / detoxikaci, úpravě poruch metabolizmu a ústupu chronických zánětů


Osobně dále dodává:

"Hledala jsem metodu, jak pomoci mým pacientům při odkyselení organizmu, očištění organizmu a zlepšení metabolizmu. Ukázalo se, že tento program je dostupný a vynikající program, který lze doporučit pacientům.

Zlepšuje se hodně zdravotních problémů, vede ke snížení krevního tlaku, snížení cholesterolu, snížení triglyceridů, snížení krevního cukru u diabetiků. Přispívá pacientům s obezitou k redukci váhy, ke zlepšení jejich pohyblivosti, lépe se pak hýbou, lépe chodí, začínají tančit.

Co je nejdůležitější, že díky programu ustupují záněty v těle, a to i ty chronické. A to je skvělý poznatek. Pomáhá pacientům s autoimunitními onemocněními, štítnou žlázou, střevními záněty, atd.

Závěrem lze říci, že program Systém pro zdraví - upevňuje zdraví, nedovolí rozvoji mnoha chorob a řeší zdravotní problémy v samém zárodku.

Sama jej používám".

MUDr. Otto Horák